Fiat Brava

Тук си помагаме с информация и данни за специфични проблеми в автомобилите.
http://www.bgdiagnostica.com

Модератор: ceno6

Fiat Brava

Мнениеот vidivaka » 14 Окт 2013, 21:42

Здравейте!
Преди всичко казвам се Деан Настевски от Враца и карам капризния Фиат Брава 1.6 16V 103k.c.След няколко вещи намеси от "големи" врачански майстори,които ми струваха още 5-6 части извън тази,която имаше нужда от ремонт, реших да си поръчам кабел за диагностика Fiat ecu scan (vag -com+Fiat KKL ).Хората,които ми продадоха този кабел и софтуер твърдо ми бяха казали,че с него и кабела мога да видя грешките на компютъра на колата,както и да ги изтрия.Въпроса ми е дали бихте ли могли да ми кажете какъв софтуер трябва да ползвам и дали има възможност да се свали от някъде защото този,които ми дадоха не върши никаква работа.
Аватар
vidivaka
Нов потребител
Нов потребител

Re: Fiat Brava

Мнениеот bgdiagnostica » 14 Окт 2013, 23:42

Здравей и добре дошъл! За съжаление работим с професионално оборудване:( Нямам идея с какви софтуери работят репликите на кабелите, които сте закупили.
Дано някой, който има такъв се отзове и помогне със някакъв софтуер. Адаптерите които се продават до 100-тина лева в България са китайски реплики на продукти. Хората които разработват оригиналният софтуер и продукт, обикновено си защитават продуктите и деактивират някои от репликите по Интернет. Нямам идея дали при вас е така, попитайте хората от които сте закупили оборудването с какъв софтуер работи, те би трябвало да знаят.
Аватар
bgdiagnostica
Администратор
Администратор

Назад към Автомобилна диагностика (Дискусии и обмен на информация)